Představujeme náš tým

Vedoucí projektu
firemních časopisů

Michaela González Valdés

Vedu malý tým o čtyřech až šesti lidech, se kterými jsme jako rodina. Naše náklady jsou tak nižší než ve velkých agenturách, což můžeme považovat za konkurenční výhodu (především pro klienta a jeho rozpočet). 

Zpracování firemních časopisů se stalo nejen náplní mé práce, ale také mým koníčkem. Svou práci mám velmi ráda.

Při své práci využívám zkušenosti působení v oblasti médií, PR, event managementu, interní komunikace, vedení a vydávání časopisů od roku 1996.

Absolvovala jsem čtyřletý speciální seminář komunikace v sociálních systémech. Ukončila jsem magisterské studium se zaměřením na sociální komunikaci, média a žurnalistiku.

 

-------------------------

Fotograf

Jan Přibylský

Z vášně se stal objekt vysokoškolského studia a následně profese. Spolupracuji se širokým spektrem klientů od designérů a malých firem, přes filmové a tv produkce, firemní časopisy po nadnárodní korporace.
 
Zpravidla mají specifické požadavky na výrobu promo fotografií. Mojí filozofií u komerčních zadání je splnit klientovy představy, protože je to především on, kdo fotografiemi prezentuje svoji práci. V případě, že k tomu mám co říci, neváhám chopit se kreativní části projektu.
 
Prošel jsem pěknou spoustou produkcí od začátku plánování až po výsledný materiál. Proto vím, co je, nebo není možné a dokáži klienta navést na správnou cestu.
 
Jsem schopný všeho, od portrétu, přes produktovou image fotografii, architekturu a interiér, food fotografie a jiné. Budete příjemně překvapeni.
 
Projděte si pro inspiraci fotogalerii s ukázkami některých prací. 

Fotograf

Jaroslav Urban

Více než 20 let se pohybuji ve světě profesionální fotografie. Pracuji s předními českými osobnostmi ze světa modelingu, hudby, filmu a divadla. Spontánní, elegantní a autentický portrét vzniká v příjemné atmosféře v ateliéru v Bílkově ulici vedle hotelu Intercontinental. 

Mezi mé úspěšné projekty patří focení kalendářů nejen pro významné osobnosti, ale také pro české a zahraniční korporace. Na klíč připravuji i kalendáře pro jednotlivce a rodiny s dětmi. 

S Míšou tvroříme skvělý tým a společnými silami vytváříme firemní časopisy na klíč. Tato spolupráce trvá již více než 10 let. 

Jsem snílek, umělec, profesionál, který dokáže překonat nemožné. Svou práci dělám s vášní, nadšením a maximálním nasazením. Disponuji prvotřídním vybavením, mám bohaté zkušenosti a spolupráce se mnou překoná všechna vaše očekávání.

Grafické studio Detail

Martin Vácha

Tvoříme grafické návrhy na míru – podle vašich přání. Vytvoříme vám vlastní časopis libovolného vzhledu, rozsahu i formy. Máme zkušenosti s tvorbou firemních i lifestylových časopisů. Stačí nám jedno setkání s vámi a během několika dní máte návrh nového časopisu na stole.

Podívejte se, jak se časopis tvoří

Prohlédněte si naše porfolio. V našich referencích najdete nejenom loga, grafické manuály, časopisy, noviny, knihy a publikace, ale také výroční zprávy, obaly na CD, krabičky na léky, kalendáře, plakáty, letáky, vstupenky, inzerci pro jednotlivé periodika, návrhy na polep automobilu, etikety na víno, diplomy a spoustu dalšího.

-------------------------

Redaktorka

Jana Zvoníčková

Po střední škole jsem přemýšlela, co budu dělat. Obor, který jsem vystudovala, mě moc nelákal a proto jsem hledala něco, co by mě bavilo. A povedlo se. Nastoupila jsem do tehdy ještě Československé televize. Postupem času jsem se vypracovala, dlouhé roky jsem působila jako pomocná režisérka a přičichla jsem i k produkci. Spolupracovala jsem na velmi zajímavých projektech pro české i zahraniční partnery. Celých 25 let jsem se podílela jako scenáristka na vzniku publicistického pořadu České televize. Vydala jsem knížku.

Od roku 1997 se věnuji psaní. Vystudovala jsem sociální a mediální komunikaci a to odstartovalo novou etapu mého profesního života. S naším týmem připravuji firemní časopisy. Setkávám se se zajímavými lidmi, povídám si s nimi a pak rozhovory převádím do psaného textu. Patřím k těm lidem, kteří měli v životě štěstí, že mohou dělat to, co je opravdu těší a baví.      

-------------------------

PR služby

Pavlína Procházková

Amphi – OSVČ 

Aktuální projekty:

Od března 2020 ve spolupráci s agenturou NEED4CONNEXIONS zajišťuji PR služby pro tyto klienty – Pražská mincovna, Dino Toys, Obcejinak.cz, Star Group, Faith In Nature.

Od března 2019 ve spolupráci s agenturou Blue Deer zajišťuji PR služby pro tyto klienty – Slovanský dům, LASOUL, Alchymist Grand Hotel and Spa, Eva Clinic, Leli´s Cupcake, KVArt_Production, PGA of Czech Republic, Baldinini, Aquapalace Hotel Prague.

PR praxe od 1/1999 – do současnosti, více na LinkedIn.

S Míšou González Valdés spolupracujeme od ledna 2007, kdy působila jako šéfredaktorka 100stránkového měsíčníku Zdraví. Naše pracovní cesty se potkávaly napříč dalšími projekty, nejintenzivněji pak od listopadu 2015 na Aquapalace magazínu, který jsme společně s Janou Zvoníčkovou a Martinem Váchou zpracovávali více než tři roky.