Představujeme náš tým

Vedoucí projektu
firemních časopisů

Michaela González Valdés

Vedu malý tým o čtyřech až šesti lidech, se kterými jsme jako rodina. Naše náklady jsou tak nižší než ve velkých agenturách, což můžeme považovat za konkurenční výhodu (především pro klienta a jeho rozpočet). 

Zpracování firemních časopisů se stalo nejen náplní mé práce, ale také mým koníčkem. Svou práci mám velmi ráda.

Při své práci využívám zkušenosti působení v oblasti médií, PR, event managementu, interní komunikace, vedení a vydávání časopisů od roku 1996.

Absolvovala jsem čtyřletý speciální seminář komunikace v sociálních systémech. Ukončila jsem magisterské studium se zaměřením na sociální komunikaci, média a žurnalistiku.

 

-------------------------

Fotograf

Jaroslav Urban

Více než 20 let se pohybuji ve světě profesionální fotografie. Pracuji s předními českými osobnostmi ze světa modelingu, hudby, filmu a divadla. Spontánní, elegantní a autentický portrét vzniká v příjemné atmosféře v ateliéru v Bílkově ulici vedle hotelu Intercontinental. 

Mezi mé úspěšné projekty patří focení kalendářů nejen pro významné osobnosti, ale také pro české a zahraniční korporace. Na klíč připravuji i kalendáře pro jednotlivce a rodiny s dětmi. Prohlédněte si mé portfolio.

S Míšou, Janou, Jirkou a Martinem tvroříme skvělý tým a společnými silami vytváříme firemní časopisy na klíč. Tato spolupráce trvá již více než 10 let. 

Jsem snílek, umělec, profesionál, který dokáže překonat nemožné. Svou práci dělám s vášní, nadšením a maximálním nasazením. Disponuji prvotřídním vybavením, mám bohaté zkušenosti a spolupráce se mnou překoná všechna vaše očekávání.

Grafické studio Detail

Martin Vácha

Tvoříme grafické návrhy na míru – podle vašich přání. Vytvoříme vám vlastní časopis libovolného vzhledu, rozsahu i formy. Máme zkušenosti s tvorbou firemních i lifestylových časopisů. Stačí nám jedno setkání s vámi a během několika dní máte návrh nového časopisu na stole.

Podívejte se, jak se časopis tvoří

Prohlédněte si naše porfolio. V našich referencích najdete nejenom loga, grafické manuály, časopisy, noviny, knihy a publikace, ale také výroční zprávy, obaly na CD, krabičky na léky, kalendáře, plakáty, letáky, vstupenky, inzerci pro jednotlivé periodika, návrhy na polep automobilu, etikety na víno, diplomy a spoustu dalšího.

-------------------------

Redaktorka

Jana Zvoníčková

Po střední škole jsem přemýšlela, co budu dělat. Obor, který jsem vystudovala, mě moc nelákal a tak jsem hledala něco, co by mě bavilo. A povedlo se. Nastoupila jsem do tehdy ještě Československé televize. Postupem času jsem se vypracovala, dlouhé roky jsem působila jako pomocná režisérka a přičichla jsem i k produkci. Spolupracovala jsem na velmi zajímavých projektech pro české i zahraniční partnery.

Od roku 1997 se věnuji psaní. Vystudovala jsem sociální a mediální komunikaci a to odstartovalo novou etapu mého profesního života. Podílím se jako scenáristka na vzniku publicistického pořadu České televize. Vydala jsem knížku. S naším týmem připravuji firemní časopisy. Setkávám se se zajímavými lidmi, povídám si s nimi a pak rozhovory převádím do psaného textu. Pařím k těm lidem, kteří měli v životě štěstí, že mohou dělat to, co je opravdu těší a baví.      

-------------------------

Redaktor

Jiří Mach

Již více než 10 let se podílím se na vytváření kvalitního obsahu, kterým pro naše klienty plníme firemní časopisy a další publikace. Náš tým pracuje v kompaktním složení a přátelské atmosféře. Každý člen naší redakce svými zkušenostmi přispívá k hlavnímu cíli, kterým je spokojený klient a dobře odvedená práce.

Tvorba časopisů a dalších publikací na klíč mne velmi naplňuje a každý spokojený čtenář je tou největší odměnou. K psaní jsem se dostal díky cestování po světě a také studiu na univerzitě. Mé povolání je zároveň i mým koníčkem, který mi umožňuje neustále nacházet inspiraci a učit se novým věcem. Rád sleduji dění, poznávám nové lidi a přináším příběhy.

Vyplňte formulář, budeme vás kontaktovat do 24 h